Oferta pracy

Mechatronik

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Okrężna 2, Kaźmierz (pow. szamotulski)
    Kaźmierz (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki i podstawowych zagadnień automatyki oraz dbałość o ich stan techniczny;

  • Wykonywanie przeglądów okresowych, napraw konserwacyjnych, modernizacyjnych i usprawniających pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Skuteczne usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz podejmowanie działań korygujących w zakresie elektryki, elektroniki oraz automatyki;

  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom;

  • Kalibrowanie urządzeń pomiarowych (przepływomierze, PH-metry, mętnościomierze, czujniki ciśnienia i temperatury);

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

  • Raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Elektryk, Elektronik, Elektromechanik, Mechatronik, Automatyk) lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych, kinematycznych, pneumatycznych i hydraulicznych maszyn i urządzeń);

  • Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, obróbki skrawaniem, hydrauliki, pneumatyki, podstawowe zagadnienia z zakresu automatyki;

  • Uprawnienia SEP G1;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolności analityczne;

  • Umiejętność działania pod presją i szybkiego podejmowania decyzji;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy).

To oferujemy

  • Bezpłatny dojazd transportem pracowniczym z Pniew, Szamotuł, Lipnicy, Otorowa

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • program emerytalny

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • program rekomendacji pracowników

    • platforma kafeteryjna SODEXO

    • udział w zyskach Grupy Hochland

    • dofinansowanie posiłków w pracy

    • programy nagradzania i rekomendacji pracowników

    Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu oraz w Węgrowie. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

    Przewiń do profilu firmy