Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechatronik Konstruktor

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

CBRTP S.A. (Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.) zajmuje się realizacją projektów badawczo-rozwojowych na rzecz partnerów przemysłowych i biznesowych. Naszą specjalizacją jest inżynieria materiałowa, fizyka, automatyka przemysłowa i elektrotechnika. Aktywnie wspieramy komercjalizację wyników badań naukowych i prac rozwojowych jak również wdrożenia innowacyjnych technologii, produktów i usług na rynek. Od wielu lat w CBRTP rozwijamy strategię inwestycji kapitałowych seed/venture capital.

Twoje zadania:

  • Proaktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji
  • Współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D
  • Projektowanie i testowanie systemów sterowania, pneumatyki, układów elektronicznych oraz komponentów mechanicznych
  • Tworzenie i testowanie oprogramowania
  • Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną i nadzór nad wdrażaniem prototypów

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, automatyka, elektronika itp.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację w międzynarodowym zespole (B2)
  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu: automatyki, pneumatyki, mechaniki płynów, wytrzymałości materiałów, optyki. Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień fizyki i chemii półprzewodników
  • Znajomość narzędzi symulacyjnych z zakresu mechaniki (np. Solid Works, Matlab)
  • Znajomość oprogramowania typu CAD 2D/3D
  • Znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych
  • Znajomość obsługi czujników i elementów wykonawczych w konstrukcjach mechanicznych (silniki, siłowniki, czujniki temperatury, czujniki ciśnienia, przepływomierze itp.)
  • Znajomość zasad projektowania konstrukcji mechanicznych z uwzględnieniem obciążeń elementów
  • Umiejętność prototypowania elementów mechanicznych z uwzględnieniem druku 3D
  • Znajomość podstawowych technik pomiarowych i sterowania
  • Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC
  • Programowanie w językach obiektowych
  • Znajomość środowiska LabVIEW będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w integracji komponentów elektronicznych i mechanicznych
  • Doświadczenie w publikowaniu wyników prac badawczych jako dodatkowy atut

Twoje korzyści:

  • Realizacja interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych
  • Dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej zlokalizowanej w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i kariery naukowej
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer z niezbędnym oprogramowaniem, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59."

Ogłoszenie archiwalne