Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechatronik / Mechanik

Schmitz Solutions GmbHO firmie

  • Lippstadt, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
MECHATRONIK/ MECHANIK (mistrz lub czeladnik) ze znajomością języka niemieckiego

Pośrednictwo pracy przez Schmitz Solutions GmbH. Stałe zatrudnienie w warsztacie samochodowy w miejscowości Lippstadt od zaraz lub od stycznia 2021.

Twoje zadania:

  • realizacja prac konserwacyjnych i naprawczych na pojazdach z całego świata
  • diagnoza i wyszukiwanie błędów w systemach pojazdów
  • interpretacja diagnozy i protokołowanie analiz awarii
  • naprawa podzespołów pojazdu

Twój profili:

  • ukończony zawód jako mechatronik lub mechanik samochodowy
  • doświadczenie w zakresie napraw i renowacji
  • bardzo dobra znajomość w zakresie diagnozy i naprawy komponentów elektrycznych i elektronicznych
  • dobra znajomość elektroniki samochodowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie prawa jazdy i własnego auta
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stałe, bezpośrednie zatrudnienie w firmie na niemieckiej umowie o pracę
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • bezpłatne zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe (pracodawca organizuje i pokrywa koszty zakwaterowania)
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, wyślij swoje CV wraz z możliwą data rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanymi zarobkami lub zadzwoń.

Ogłoszenie archiwalne