Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechatronik - Mechanik Przemysłowy ze znajomością języka niemieckiego

  • Garching koło Monachium, Niemcy
  • Specjalista
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży transport i motoryzacja poszukujemy
w Garching koło Monachium

Mechatroników - Mechaników Przemysłowych
ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Garching koło Monachium

Oferujemy:

  • umowa niemiecka na czas nieokreślony (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • praca u renomowanego Klienta
  • dostęp do najnowszych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dieta rozłąkowa
  • opłacone zakwaterowanie przez firmę
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • oddawanie do użytku oraz ustawianie różnego rodzaju urządzeń kontrolnych i montażowych zgodnie z wytycznymi
  • obsługa maszyn i urządzeń według instrukcji
  • obróbka (manualna oraz za pomocą narzędzi) komponentów w produkcji seryjnej
  • sprawdzanie dostępności części oraz materiałów
  • montowanie urządzeń według listy sztuk
  • wyważanie części, w tym z użyciem wyważarki
  • usuwanie błędów i zakłóceń
  • kontrola komponentów pod względem jakościowym, dokumentowanie wyników kontroli oraz korygowanie parametrów
  • wymiana zużytych oraz uszkodzonych narzędzi
  • wykonywanie prac konserwacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe jako mechatronik samochodowy / mechanik przemysłowy lub podobne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe jako mechatronik / mechanik przemysłowy w zakładzie produkcjnym
  • umięjętność pracy w oparciu o dokumentacje techniczna
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku)
  • mile widziany własny samochód
  • zmysł techniczny
  • samodzielność, dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • gotowość do pracy zmianowej
Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się