Ta oferta pracy jest nieaktualna od 219 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechatronik - Mechanik Przemysłowy ze znajomością języka niemieckiego

  • Garching koło Monachium, Niemcy
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży transport i motoryzacja poszukujemy
    w Garching koło Monachium

    Mechatroników - Mechaników Przemysłowych
    ze znajomością języka niemieckiego
    Miejsce pracy: Garching koło Monachium

    Oferujemy:

    • umowa niemiecka na czas nieokreślony (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
    • praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin
    • praca u renomowanego Klienta
    • dostęp do najnowszych technologii
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dieta rozłąkowa
    • opłacone zakwaterowanie przez firmę
    • wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

    Zakres obowiązków:

    • oddawanie do użytku oraz ustawianie różnego rodzaju urządzeń kontrolnych i montażowych zgodnie z wytycznymi
    • obsługa maszyn i urządzeń według instrukcji
    • obróbka (manualna oraz za pomocą narzędzi) komponentów w produkcji seryjnej
    • sprawdzanie dostępności części oraz materiałów
    • montowanie urządzeń według listy sztuk
    • wyważanie części, w tym z użyciem wyważarki
    • usuwanie błędów i zakłóceń
    • kontrola komponentów pod względem jakościowym, dokumentowanie wyników kontroli oraz korygowanie parametrów
    • wymiana zużytych oraz uszkodzonych narzędzi
    • wykonywanie prac konserwacyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe jako mechatronik samochodowy / mechanik przemysłowy lub podobne
    • mile widziane doświadczenie zawodowe jako mechatronik / mechanik przemysłowy w zakładzie produkcjnym
    • umięjętność pracy w oparciu o dokumentacje techniczna
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku)
    • mile widziany własny samochód
    • zmysł techniczny
    • samodzielność, dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • gotowość do pracy zmianowej
    Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.