Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechatronik - Mechanik samochodowy

3MW-Fahrzeugtechnik GmbH

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + napiwki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • naprawa mechaniczna pojazdów

  • serwis pojazdów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako mechanik / mechatronik samochodowy

  • zawód mechatronika / mechanika samochodowego

  • wysoka motywacja, niezawodność i punktualność

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w pracy przy samochodach marki BMW

To oferujemy

  • wszechstronny i ciekawy zakres zadań

  • kreatywną pracę w ambitnym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12-13,5 EUR za godzinę

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i długoterminową współpracę

  • pomoc w znalezieniu mieszkania oraz wsparcie przy innych sprawach związanych z pobytem w Niemczech

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • pomoc w sprawach urzędowych

  • pomoc w znalezieniu mieszkania

  • imprezy firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny pod numerem +49 30 23577724 – mówimy po polsku.

Firma znajduje się w dzielnicy Spandau, zaraz obok stacji metra "Haselhorst".

www.3mw.berlin – adres naszej strony internetowej, w zakładce ,,kontakt” można wirtualnie zwiedzić warsztat

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Firma 3MW Fahrzeugtechnik GmbH to firma specjalizująca się w samochodach marki BMW oraz Mini. Przywiązujemy szczególną wagę do starannej i czystej pracy oraz do profesjonalnego podejścia do klienta – tym wyróżniamy się na rynku. Spektrum wykonywanych przez nas usług jest bardzo szerokie - od napraw, konserwacji i diagnostyki, poprzez doposażanie i indywidualizację pojazdów aż do rozwiązywania rozległych problemów technicznych, jesteśmy w stanie wyjść na przeciw potrzebom każdego klienta. Podstawą do tego jest silny, kompetentny i niezawodny team.

Nasz zespół potrzebuje wsparcia. Z tego powodu szukamy wykształconego i doświadczonego mechanika / mechatronika samochodowego. Mile widziane jest doświadczenie w pracy przy samochodach marki BMW.

Przewiń do profilu firmy