Mechatronik

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o maszyny produkcyjne

  • Prowadzenie napraw, konserwacji, regulacji maszyn produkcyjnych w oparciu o wyniki awaryjności

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn

  • Diagnozowanie i naprawa usterek maszyn z zakresu: automatyki, elektryki, pneumatyki i mechaniki

  • Prewencyjne utrzymanie maszyn

  • Kontrola i nadzorowanie części zamiennych

  • Uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń

  • Organizacja pracy w obszarze produkcji zgodnie z BHP

  • Ciągłe ulepszanie procesów w obszarze wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową i mechaniką

  • Znajomość sterowników PLC: SIEMENS (diagnostyka)

  • Znajomość systemów wizyjnych: Cognex, Keyence

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, pneumatycznych

  • Wiedza z zakresu TPM, Lean

  • Doświadczenie zawodowe w przeprowadzaniu przeglądów, napraw, konserwacji maszyn i urządzeń

  • Uprawnienia SEP

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i kariery

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Eberspächer

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Przewiń do profilu firmy