Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechatronik

swisspol sp. z o.o.

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca jako mechatronik w dziale utrzymania ruchu;

  • konserwacja, serwis oraz monitorowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • rozwiązywanie problemów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych i pneumatycznych w tym stanowiska z robotem;

  • prace naprawcze i konserwacyjne;

  • dbałość o utrzymanie minimalnego zapasu części zamiennych (elektrycznych i mechanicznych);

  • współpraca z działem inżynieryjnym w Grupie (j. angielski lub j. niemiecki wymagany).

Nasze wymagania

  • znajomość technologii sterowania i napędów (w tym Lenze)

  • znajomość Siemens Step 7, TIA, WinCC

  • znajomość Profinet, Profibus, Asi-Bus, IO-Link

  • technologia i topologia sieci

  • zaangażowanie i chęć do pracy;

  • zmysł techniczny oraz własna inicjatywa;

  • poszukiwanie i proponowanie nowych, lepszych rozwiązań;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet medyczny;

  • udział w procesie automatyzacji procesów produkcyjnych;

  • rozwój poprzez współpracę z działem inżynieryjnym w Niemczech;

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;

  • możliwości dalszego rozwoju;

  • wsparcie przełożonych w każdej sytuacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • inne upominki

Firma SWISSPOL Sp. z o.o. powstała w 1999 roku i od samego początku systematycznie poszerza swój asortyment, stawiając na nowatorskie rozwiązania w dziedzinie produkcji uszczelnień dla budownictwa. Od pierwszych lat swojej działalności spółka angażuje się w produkcję elementów systemów uszczelniających oraz izolacyjnych dla kontrahentów z branży chemii budowlanej z całego świata. Wspólne kształtowanie produktów i usług z partnerami oraz klientami to jeden z najważniejszych filarów działania naszej firmy.

Dołącz do naszej załogi !

Poszukujemy chętnych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: PIŁA

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.