Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechatronik

TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż szaf sterowniczych według powierzonej dokumentacji (E-Plan)

  • Montaż instalacji elektrycznych HV/LV/Dane

  • Montaż układów i instalacji pneumatycznych według powierzonej dokumentacji

  • Montaż procesów mechanicznych

  • Diagnostyka PLC

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. średnie (elektryka, automatyka, mechatronika)

  • Doświadczenie w przeglądach, diagnostyce, naprawach oraz modernizacjach w obszarze działalności maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Umiejętność diagnozowania sterowników PLC

  • Umiejętność obsługi podstawowych mechanicznych narzędzi i przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, płytki i taśmy wzorcowe)

  • Posiadanie uprawnień SEP (E1)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (m.in. schematów pneumatycznych / elektrycznych, rysunków technicznych)

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży Automotive i / lub w dziale Utrzymania Ruchu

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży

  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport)

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Dofinansowanie wakacji

  • Program poleceń pracowniczych

  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Będziesz kluczowym członkiem zespołu sprzedażowego, odpowiedzialnym za tworzenie i utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami firmy. Będziesz raportować do Kierownika Działu Sprzedaży, a Twoje umiejętności interpersonalne i specjalistyczna wiedza, przyczynią się do rozwoju różnorodnych projektów.

Przewiń do profilu firmy