Mechatronik

Molex

  • Sulęcin

    Sulęcin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie wybranych prac naprawczych i remontowych parku maszynowego firmy

  • Montaż, uruchamianie, naprawa i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych

  • Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i systemów mechatronicznych

  • Obsługa robotów i manipulatorów przemysłowych

  • Zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie modyfikacji i modernizacji maszyn oraz wdrażania nowych projektów

  • Zapewnienie wsparcia technicznego podczas awarii maszyn poprzez diagnozowanie problemów technicznych, analizę i ustalenie przyczyny awarii oraz planowanie działań naprawczych

  • Wykonywanie półproduktów na linie produkcyjne

  • Konstruowanie przyrządów pomocniczych na potrzeby związane z działalnością zakładu

  • Zapobiegawcza konserwacja urządzeń, minimalizacja emisji awaryjnych

  • Kontrola nad zużyciem części zamiennych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (praca z maszynami produkcyjnymi)

  • Motywacji i zaangażowania w swoją pracę, chęci nauki i rozwoju

  • Dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy zespołowej

  • Duża komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność, chęć podejmowania wyzwań oraz otwartość na inicjatywy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV - będzie dodatkowym atutem

  • Dyspozycyjność- będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)

  • Doradztwo prawne i finansowe oraz wsparcie psychologiczne (ICAS)

  • Ubezpieczenie na życie PZU

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Owocowe środy

  • Parking dla pracowników na terenie firmy

  • Program rekomendacji pracowników

  • Wparcie inicjatyw pracowniczych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do posiłków na stołówce

Molex

Sztuczna inteligencja. Smartfony. Autonomiczne samochody. Nasze innowacyjne produkty znajdziesz w technologii, która zmienia świat i poprawia standard naszego życia. Jesteśmy zespołem składającym się z 50,000 osób w ponad 40 krajach oraz częścią Koch Industries – jednego z największych na świecie prywatnych przedsiębiorstw który łączy wspólna filozofia zarządzania. Zapewniamy dostęp do możliwości w różnorodnych firmach, rynkach i lokalizacjach. Każdego dnia staramy się wprowadzać innowacje, ulepszenia i transformacje aby tworzyć większą wartość dla firmy, naszych Klientów i społeczeństwa. Od 80 lat firma Molex wprowadza innowacje w dziedzinie elektroniki, wspierając branże od motoryzacyjnej po opiekę zdrowotną, od konsumenckiej po teleinformatyczną. Obecnie poszukujemy Technika Testu, który dołączy do naszej grupy Molex!

Przewiń do profilu firmy