Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechatronik w Sekcji Budowy Maszyn

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIKA Polska jest jednym z największych przedsiębiorstw Grupy WIKA, światowego lidera w produkcji urządzeń do pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu. Lata doświadczeń oraz wdrażanie i ciągły rozwój nowoczesnych technologii pozwoliły nam na zyskanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży. Pomaga nam w tym również stałe podnoszenie poziomu kompetencji i wiedzy naszych pracowników. Jeżeli chcesz zmierzyć się z wyzwaniami i wykorzystać swoją szansę rozwoju – Aplikuj do WIKA!

    Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Włocławek

    Główne zadania:

    • czynny udział w projektach budowy maszyn, modernizacji maszyn i urządzeń
    • montaż szaf pneumatycznych, elektrycznych zgodnie z otrzymanym schematem

    Oczekiwania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe ( technikum elektryczne)
    • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( elektro-mechanik, mechatronik)
    • umiejętność czytania schematów pneumatycznych, elektrycznych
    • znajomość rysunku technicznego – mile widziana
    • znajomość prostych układów sterowania oraz napędów elektycznych
    • umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat z WIKA Polska
    • możliwość otrzymania nagród finansowych (uznaniowych oraz uzależnionych od wyniku finansowego firmy)
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach
    • przedświąteczne świadczenia pieniężne 2x w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, bezpłatna siłownia

    Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie, klikając w przycisk APLIKUJ