Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechatronik

Scanway sp. z o.o.

  • Duńska 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Duńska 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Więcej o nas znajdziesz na www.scanway.pl

Rób z nami rzeczy, których potrzebuje przemysł! Jeśli chcesz pracować w spółce high-techowej, która zaopatruje w zakłady produkcyjne w efektywne systemy to … czytaj dalej 😊

Potrzebujemy właśnie Ciebie, jeśli spełniasz 3 warunki: jesteś absolwentem mechatroniki, automatyki lub kierunków pokrewnych, lubisz przemysł a nowe wyzwania to dla Ciebie przyjemność. Jeśli to dalej praca dla Ciebie, to pora na konkrety:

➡️ Do Twoich zadań należeć będzie:

• projektowanie układów pomiarowych;

• opracowanie algorytmów przetwarzania obrazów;

• tworzenie aplikacji przemysłowych w języku C++, Python;

• udział w projektowaniu sprzętowych układów akwizycji obrazu (kamera, oświetlacz);

• prowadzenie testów i wdrożeń u Klientów;

• prace badawczo rozwojowe z zakresu mechatroniki.

Nasze wymagania

✅ Oczekujemy od Ciebie następujących kompetencji:

• wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: mechatronika, automatyka, elektronika i pokrewne;

• dobra znajomość języka angielskiego;

• mile widziana znajomość jednego z programów: LabVIEW, Adaptive Vision Studio, MATLAB;

• mile widziana znajomość OpenCV;

• doświadczenie w projektach przemysłowych będzie dodatkowym atutem.

Jeśli reprezentujesz powyższe kwalifikacje i chcesz wykonywać wskazane zadania zapraszamy do aplikowania na stanowisko Mechatronik w zespole zleceń przemysłowych #ScanwayIndustry.

To oferujemy

🧰 Oferujemy:

• Korzystne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

• Dowolny charakter zatrudnienia: umowa o pracę, B2B, inne;

• Benefity: ubezpieczenie, LUXMED, Multisport, drużyna sportowa i e-sportowa;

• Dodatki: dodatek urlopowy, premie rekrutacyjne, wyposażenie wspierające ergonomię pracy;

Plus: dużą swobodę działań, otwartość na pomysły i usprawnienia, wpływ na dobór narzędzi pracy, a także pełną wsparcia i zaangażowania inżynierską atmosferę.

O nas

W Scanway projektujemy i wdrażamy systemy zaawansowanej obserwacji dla przemysłu i kosmosu. Nasze realizacje sprawiają, że można obserwować dowolny obiekt lub obszar w sposób precyzyjny, ciągły lub z dokładnością o wiele większą niż ludzkie oko.