Mechatronik

Novita S.A.O firmie

Novita S.A.

Dekoracyjna 3

Zielona Góra

NOVITA S.A. jest czołowym producentem włóknin technicznych. Wyroby Spółki wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstw domowych, a także branżę medyczną, obuwniczą, odzieżową, budowlaną, do szeroko rozumianych zastosowań technicznych. Jakość wytwarzanych produktów docenili partnerzy z całego świata.

Mając na uwadze rozwój naszej Spółki, a także uruchomienie nowej linii produkcyjnej dążymy do pozyskania wyszkolonej i kompetentnej kadry oraz stworzenia zgranego, aktywnego zespołu realizującego strategię naszej Spółki.

Chcemy być miejscem pracy, które inspiruje ludzi do najlepszego wykorzystania swojego potencjału.

Postaw na swój rozwój i dołącz do NOVITA S.A.
Mechatronik

Obowiązki:

  • nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej,
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych,
  • naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, sieci Profibus, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów itp.,
  • wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premie
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen)
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • prywatna opieka medyczna
  • bilety do kina/wydarzenia kulturalne
  • karty sportowe
  • bony świąteczne
  • imprezy i wyjazdy integracyjne
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • parking dla rowerów

NOVITA S.A., mając na uwadze stan epidemii, podejmuje stosowne działania by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pracownikom.

Gwarantujemy możliwość przeprowadzenia wstępnych badań profilaktycznych. Udostępniamy środki ochrony w postaci płynów dezynfekujących, maseczek ochronnych oraz rękawiczek jednorazowych. Dbamy o przestrzeganie zasady bezpiecznej odległości.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku:

W CV prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania.”

Brak powyższej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Informujemy że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NOVITA S.A. z siedzibą w Zielonej Górze przy ulicy Dekoracyjnej 3.
  2. Z Inspektorem Ochrony Danych w NOVITA S.A. można się skontaktować za pomocą adresu e-mail [email protected]
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pani/Pan aplikuje, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w związku z przyszłymi rekrutacjami, dane będą przetwarzane także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
  4. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Ustawa Kodeks Pracy, która ustala zakres przetwarzanych danych oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  5. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez upoważnionych pracowników i współpracowników Administratora. Dane mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym, świadczącym Administratorowi usługi, w szczególności obsługę rekrutacyjną oraz innym odbiorcom, jeżeli udostępnienie danych odbywać się będzie w celu wypełnienia obowiązku prawnego.
  6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres sześciu miesięcy od czasu wpłynięcia CV, także w przypadku, jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  10. Podanie przez Panią/Pana danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji na stanowisko na które Pani/Pan aplikuje jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dobrowolnie i nie ma wpływu na wynik rekrutacji na stanowisko na które Pani/Pan aplikuje. Dodawanie zdjęcia do CV nie jest wymagane, jeśli jednak zdecyduje się Pani/Pan dodać zdjęcie, to tym samym wyraża Pani/Pan zgodę także na przetwarzanie wizerunku.
  11. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Poznaj nas:

NOVITA S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferujący unikalną kolorystykę i wzornictwo. Podstawę sprzedaży firmy stanowi eksport. Dostawy są realizowane do każdego miejsca na świecie, wskazanego przez partnera.

Zakład jest jednym z nielicznych na świecie wytwórców kolorowych, niebarwionych włóknin typu spunlace (igłowanych wodą), charakteryzujących się wysoką trwałością i atrakcyjnością wizualną. Ofertę firmy uzupełniają włókniny igłowane mechanicznie, od surowych, po impregnowane, kalandrowane, termostabilizowane, a także wielowarstwowe kompozyty. Głównym obszarem produkcji NOVITA S.A. są włókniny w technologii spunlace (igłowane wodą) oraz igłowania mechanicznego. Ofertę wzbogaca linia czyściw profesjonalnych, występujących pod marką własną UNITEX. Dzięki możliwościom konfekcji i pakowania, zakład oferuje także produkcję wyrobów gotowych (Private Label).

Standardem firmy jest produkcja materiałów pod indywidualne zapotrzebowanie partnera. Włókniny zakładu znajdują zastosowanie w sektorze higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstw domowych, a także branży medycznej, budowlanej i obuwniczej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy