Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechatronik

Novita S.A.O firmie

Novita S.A.

Dekoracyjna 3

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej,

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,

  • udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych,

  • naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • chęć zdobywania nowych doświadczeń,

  • podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, sieci Profibus, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów itp.,

  • wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki,

  • znajomość środowiska MS Office,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP.

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),

  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, bilety do kina/wydarzenia kulturalne, imprezy i wyjazdy integracyjne),

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • kursy językowe,

  • parking dla rowerów.