Oferta pracy

Media Assistant Intern

OMD

  • Ibisa 14, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

OMD

Ibisa 14

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Pasjonuje Cię się świat mediów i reklamy? Jesteś otwarty i kreatywny? Chętnie i szybko uczysz się nowych rzeczy? Lubisz liczyć, świetnie interpretujesz dane i wyciągasz dobre wnioski? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to...

Chcemy zaproponować Ci 3-miesięczny płatny staż, podczas którego wprowadzimy Cię w świat mediów. Poczujesz też naszą niepowtarzalną atmosferę i … będziesz chciał zostać na dłużej :)

Nasze wymagania

  • Chciałbyś rozpocząć swoją karierę w domu mediowym i skupić się na planowaniu i zakupie kampanii we wszystkich mediach (od TV po Internet)

  • Media to Twoja pasja i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku.

  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem i jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin.

  • Posiadasz zdolności analityczne, a praca z Excelem czy Power Point jest tym, co naprawdę lubisz.

  • Szybko uczysz się nowych rzeczy.

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę pracy, wzajemny szacunek i akceptację.

  • Udział w innowacyjnych projektach i tworzenie rozwiązań, które wyróżniają się na rynku.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju - wprowadzimy Cię w świat mediów i nauczymy jak je efektywnie zaplanować i kupić.

  • Jasną ścieżkę kariery/awansów i jawność wynagrodzenia wszystkich osób w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników