Oferta pracy

Media Assistant

Havas Media Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Poznaj z nami świat mediów! Rozpocznij swoją karierę w renomowanym domu mediowym 😊

Oferujemy płatny staż, a następnie kontynuację współpracy w jednym z naszych zespołów:

• Performance

• SEM

• Paid Social

• Arena Media

• Wsparcie zespołu w pracy dla największych polskich i międzynarodowych marek

• Współpraca przy planowaniu i zakupie kampanii reklamowych

• Monitorowanie i rozliczanie przebiegu kampanii

• Przeprowadzanie analiz i tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Interesują Cię tematy związane z mediami i digitalem

  • Znasz język angielski i polski na poziomie komunikatywnym

  • Lubisz pracę z MS Excel

  • Posiadasz zdolności analityczne

  • Szybko uczysz się nowych rzeczy

  • Jesteś osobą dokładną i zaangażowaną

  • Lubisz pracować w zespole

  • Jesteś dostępny/dostępna w wymiarze minimum 35 godzin tygodniowo

  • Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics

To oferujemy

  • Rozwój pod okiem doświadczonego mentora

  • Wyjątkową, pro-pracowniczą atmosferę pracy w globalnej firmie, w której możesz mieć wpływ na jej rozwój

  • Pracę w międzynarodowym środowisku. Wymianę wiedzy z zagranicznymi oddziałami Havas, które działają na ponad 120 rynkach na świecie

  • Szkolenia w ramach autorskiej platformy Havas University

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: 2 dodatkowe dni urlopu, opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do platformy kafeteryjnej, ubezpieczenie grupowe, masaże w biurze, elastyczne godziny pracy i inne 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • platforma kafeteryjna

  • masaże w biurze