Logo Pracuj.pl

Media Assistant

Havas Media Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Poznaj z nami świat mediów! Rozpocznij swoją karierę w renomowanym domu mediowym 😊

Oferujemy płatny staż, a następnie kontynuację współpracy w jednym z naszych zespołów:

• Performance

• SEM

• Paid Social

• Arena Media

• Wsparcie zespołu w pracy dla największych polskich i międzynarodowych marek

• Współpraca przy planowaniu i zakupie kampanii reklamowych

• Monitorowanie i rozliczanie przebiegu kampanii

• Przeprowadzanie analiz i tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Interesują Cię tematy związane z mediami i digitalem
  • Znasz język angielski i polski na poziomie komunikatywnym
  • Lubisz pracę z MS Excel
  • Posiadasz zdolności analityczne
  • Szybko uczysz się nowych rzeczy
  • Jesteś osobą dokładną i zaangażowaną
  • Lubisz pracować w zespole
  • Jesteś dostępny/dostępna w wymiarze minimum 35 godzin tygodniowo
  • Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics

To oferujemy

  • Rozwój pod okiem doświadczonego mentora
  • Wyjątkową, pro-pracowniczą atmosferę pracy w globalnej firmie, w której możesz mieć wpływ na jej rozwój
  • Pracę w międzynarodowym środowisku. Wymianę wiedzy z zagranicznymi oddziałami Havas, które działają na ponad 120 rynkach na świecie
  • Szkolenia w ramach autorskiej platformy Havas University
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: 2 dodatkowe dni urlopu, opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do platformy kafeteryjnej, ubezpieczenie grupowe, masaże w biurze, elastyczne godziny pracy i inne 😊

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy
  • platforma kafeteryjna
  • masaże w biurze

Media Assistant, Warszawa