Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Media Buying Specialist

Bluerank Agencja SEMO firmie

4 9506 600 brutto / mies.

Bluerank Agencja SEM

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 87

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi z wykorzystaniem platform Adform Flow i Display & Video 360 dla klientów agencji;

  • Planowanie i realizacja zakupu mediów do kampanii zasięgowych i wizerunkowych;

  • Współpraca z największymi wydawcami reklamowymi w Polsce.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji kampanii Display;

  • Znajomość przynajmniej jednej z dwóch platform: Adform Flow lub Display & Video 360;

  • Praktyczna znajomość Google Analytics;

  • Umiejętności analityczne;

  • Umiejętności korzystania z MS Excel na poziomie co najmniej dobrym;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • Chęć nieustannego rozwoju i dbałość o jakość swojej pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy dla klientów zdobyte w agencji interaktywnej/domu mediowym lub w sklepie internetowym;

  • Znajomość ekosystemu programmatic;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami developerskimi oraz znajomość podstaw HTML/CSS/JS;

  • Posiadanie certyfikatów branżowych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, w przedziale między 4 950 - 6 600 zł brutto;

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zarówno w ramach szkoleń technicznych, jak i kompetencji miękkich. Z nami możesz uzyskać również certyfikat DIMAQ;

  • Współpracę z zespołami międzydziałowymi, pracującymi nad realizacją projektów dla konkretnych klientów (https://bit.ly/369l14Q);

  • Pracujemy w systemie pracy hybrydowej – pozwalającym na łączenie pracy z naszego nowoczesnego biura z pracą w domowym zaciszu;

  • Pracę z najlepszymi – jesteśmy laureatami tytułu Top 5 Pracodawców Miasta Łodzi;

  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole, realizującym ciekawe projekty dla uznanych klientów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli wiesz, że lead to nie tylko wstęp do artykułu, znasz różnicę między ROI a ROAS i masz już za sobą zrealizowane kampanie Display, dołącz do nas!

Wypłyń na szerokie wody Media Buyingu i rozwiń swoje umiejętności w prowadzeniu kampanii Display/Video z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Przewiń do profilu firmy