Oferta pracy

Media Distribution Technician

IYUNO SDI GROUP

  • Postępu 6, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Postępu 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • OPIS STANOWISKA

  • Specjalista ds. logistyki i kontroli jakości materiałów emisyjnych i OTT jest odpowiedzialny za logistykę oraz kontrole materiałów audiowizualnych stanowiących podstawę realizacji zadań spółki jakimi jest produkcja polskich oraz międzynarodowych wersji językowych do programów telewizyjnych oraz programów audio-wizualnych. Specjalista ds. logistyki i kontroli jakości materiałów emisyjnych i OTT jest odpowiedzialny zarówno za pobieranie materiałów źródłowych jak i za wysyłkę gotowego produktu do klienta. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za systematyczne prowadzenie ewidencji materiałów pobieranych i wysyłanych do klienta. Specjalista ds. logistyki i kontroli jakości materiałów emisyjnych i OTT jest też odpowiedzialny za prowadzenie bieżącej korespondencji oraz utrzymanie dobrych stosunków z klientami i pozostałymi biurami należącymi do grupy Iyuno-SDI.

  • Co oznacza skrót OTT ? :-) Treść over-the-top lub telewizja over-the-top (OTT) – forma dostarczania treści wideo, audio i innych mediów w internecie.

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Do obowiązków Specjalisty ds. logistyki i kontroli jakości materiałów emisyjnych i OTT w szczególności należy:

  • Pobieranie oraz wysyłka materiałów OTT VO.

  • Pobieranie oraz wysyłka materiałów OTT Dubbing.

  • Kontrola prawidłowości materiałów audio wideo otrzymanych od klienta

  • Kontrola prawidłowości materiałów audio przed wysyłką do klienta

  • Kontrola ewidencji materiałów – zapisywanie danych pobieranych i wysyłanych plików w odpowiednich bazach oraz w odpowiednich folderach na serwerze

  • Uzupełnianie grafiku uwzględniającego procesy weryfikacji oraz wysyłki materiałów audiowizualnych

  • Współpraca z innymi działami firmy a w szczególności z Działem Opracowań Wersji Polskich, z Działem Dubbingu, Działem Centralnego Miksu.

  • Utrzymanie wysokiego standardu oraz terminowości realizowanych projektów

  • Prowadzenie korespondencji z innymi działami oraz oddziałami firmy

  • Bieżące informowanie bezpośredniego przełożonego o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu Działu

  • Wsparcie innych pracowników Działu Logistyki Materiałów i Planowania Kontroli Jakości w czasie urlopów lub innych nieobecności

  • Branie udziału w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę. Inne polecenia wskazane przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Entuzjazm i otwartość

  • Umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole

  • Bardzo dobra organizacja, dokładność, systematyczność

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i łatwego przyswajania nowych zadań i procesów

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Konieczna jest odstawowa znajomość programu Excel i Arkuszy Google

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegła znajomość języka polskiego

To oferujemy

  • Umowa zlecenie w pełnym wymiarze godzin

  • Praca w godzinach 9-17, 11-19, 17-24

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;

  • Doświadczenie zawodowe w pracy dla wiodącej firmy zajmującej się dubbingiem / napisami.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Cinema tickets

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV

  • Rozmowa telefoniczna z HR

  • Spotkanie wideo z Managerem

  • Informacja zwrotna

  • Oferta pracy

Grupa Iyuno-SDI jest wiodącym dostawcą usług lokalizacyjnych w branży mediów i rozrywki. Jako zaufany globalny partner najbardziej rozpoznawalnych na świecie studiów rozrywkowych, platform streamingowych i twórców, oferuje kompleksowe usługi lokalizacyjne – od dubbingu, tworzenia napisów i usług dostępu, po usługi zarządzania mediami, transformacji i dystrybucji – w ponad 100 językach dla każdego rodzaju platform dystrybucyjnych. Dzięki głębokim korzeniom w branży, sięgającym 1965 roku, firma nie ma sobie równych pod względem wiedzy operacyjnej, skali, wydajności oraz zakresu usług.

Grupa Iyuno-SDI powstała w 2021 roku po przejęciu SDI Media przez Iyuno Media Group. Wykorzystując najlepsze talenty twórcze i techniczne, a także najnowocześniejsze technologie, firma może się pochwalić globalnym zasięgiem; z 67 biurami w 34 krajach. Grupę Iyuno-SDI cechuje podejście zorientowane na klienta oraz misja łączenia ludzi poprzez wspólne treści.

Przewiń do profilu firmy