Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Media Planner and Buyer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mastermind Media (należące do AdNext) to wiodący, niezależny dostawca kompleksowych rozwiązań marketingowych w zakresie mediów tradycyjnych i cyfrowych. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    MPB/MM/10/2018

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie media planów dla wszystkich mediów (głównie offline);
    • przygotowywanie prezentacji mediowych (taktyka mediowa, rekomendacje);
    • opiniowanie ofert mediowych i przedstawianie ich klientom;
    • obsługa narzędzi do planowania mediów;
    • samodzielny  zakup mediów;
    • analiza konkurencji;
    • monitoring kampanii oraz fakturowanie;
    • wykonanie oraz analiza raportów;
    • budowanie dobrych relacji z klientem i mediami;
    • przygotowanie ofert pod przetargi.

    Wymagania:

    • minimum 1,5roku doświadczenia w domu mediowym/agencji kreatywnej/biurze reklamy;
    • doświadczenie w obsłudze klienta;
    • dobra znajomość MS Excel;
    • zdolności analityczne;
    • samodzielne i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań.

    Oferujemy:

    • środowisko pracy  pełne pasjonatów, łączących w sobie kreatywność, zmysł analityczny i czujność na zmiany zachodzące w świecie marketingu;
    • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;
    • dostaniesz od nas też coś dla ducha: spotkania i wyjazdy integracyjne;
    • brak korporacyjnych procedur i struktur;
    • biuro w dogodnej lokalizacji – Centrum;
    • pakiet medyczny i sportowy;
    • słodkie piątki.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.