Logo Pracuj.pl

Media Planner Buyer (offline i online)

OMDO firmie

6 000–6 900
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

OMD

Ibisa 14

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu strategii dla klientów.
  • Budować i utrzymywać relacje z klientami.
  • Przygotowywać i tworzyć media plany.
  • Realizować kampanie we wszystkich mediach (od TV po Internet) dla międzynarodowych klientów.
  • Przygotowywać oraz prezentować raporty post-buy.

Podział czasu pracy

50%

Praca z Klientem

50%

Praca analityczna/strategiczna

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy w domu mediowym i lubisz pracę z klientem.
  • Znasz się na mediach (ich zakupie, planowaniu i analizie) – szczególnie docenimy doświadczenie w planowaniu wielu mediów (od TV po Internet).
  • Znasz modele rozliczeń z reklamodawcami.
  • Masz analityczny umysł, znasz Excela a analiza danych, to coś co naprawdę lubisz :)
  • Posiadasz umiejętności prezentacyjne.
  • Dobrze mówisz i piszesz po angielsku.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę pracy, wzajemny szacunek i akceptację.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju - uczymy się od siebie nawzajem, ale czerpiemy wiedzę również z najważniejszych konferencji, szkoleń i warsztatów branżowych.
  • Ciekawe projekty prowadzone dla prestiżowych marek.
  • Busa firmowego, który spod metra zawsze dowiezie Cię do biura na czas :)
  • Bezpłatny, duży parking, na którym zawsze znajdziesz dla siebie miejsce.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Media Planner Buyer (offline i online), Ibisa 14, Warszawa