Oferta pracy

Media Planner/Buyer

Komunikacja Plus GroupO firmie

  • Pilicka 19, Warszawa, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i zakup mediów digital, offline,

  • samodzielna obsługa klientów, w tym przygotowywanie raportów post buy i ich przedstawianie,

  • udział w tworzeniu strategii mediowych oraz prezentacji implementacyjnych,

  • rozliczanie projektów,

  • wspieranie projektów new biznesowcyh,

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • znajomość takich narzędzi mediowych jak: AdExpert, AdScope, PBI, Google Analytics, Gemius TRaffic, Similarweb, Radio Track,

  • praktyczna znajomość narzędzia TGI,

  • otwartość na nowe wyzwania zawodowe,

  • wyższe wykształcenie,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • pracę dla znanych polskich i zagranicznych marek,

  • wsparcie doświadczonych managerów,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • benefity pozapłacowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Kafeteria MyBenefit

  • opieka psychoterapeutyczna w czasie pandemii

Komunikacja Plus Group

Poszukujemy pasjonatów reklamy z doświadczeniem w planowaniu i zakupie mediów na stanowisko Media Buyer.

Jeśli swobodnie posługujesz się narzędziami mediowymi i jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe koniecznie wyślij do nas swoje CV! Czekają na Ciebie ambitne projekty, możliwość rozwoju oraz stabilne zatrudnienie i przyjazny zespół.

Przewiń do profilu firmy

Przeczytamy każde nadesłane CV, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego w tytule wiadomości.

Prosimy o zawarcie w ramach CV następujące treści klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komunikacja Plus Group sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.