Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Media Planner Buyer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MEC, jedna z największych agencji mediowych w Polsce,
    obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    2015/04/MB

    Opis stanowiska:

    • Implementacja kampanii na powierzonym kliencie, w szczególności w odniesieniu do planowania i zakupu mediów TV + VoD,
    • Monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników, raportowanie rozbieżności,
    • Koordynacja obiegu, administracja i archiwizacja dokumentów dotyczących kampanii,
    • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne,
    • Wsparcie zespołu przy tworzeniu strategii komunikacyjnych dla klienta,
    • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu projektów nowo biznesowych,
    • Uczestnictwo w spotkaniach z mediami/wydawcami/partnerami biznesowymi,
    • Operacyjny kontakt z dostawcami mediowymi oraz z klientem.

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej,
    • Umiejętność planowania i zakupu innych mediów będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość rynku mediów, w szczególności w obszarze broadcast,
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
    • Umiejętności analitycznego myślenia,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
    • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych,
    • Otwartość na zmiany i gotowość na nowe wyzwania,
    • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
    • Kreatywność i nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań,
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
    • Pasja mediowa.

    Oferujemy:

    • Ambitną pracę w jednym z największych domów mediowych w Polsce,
    • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych,
    • Pozytywny i wspierający klimat organizacyjny, sprzyjający rozwojowi potencjału oraz pasji zawodowych i nie tylko.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem nr referencyjnego w tytule maila
    klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Do CV prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r., nr 133, poz. 883)”.

    Find out more about us at www.mecglobal.pl