Oferta pracy

Media Planner z j. angielskim

Action S.A.O firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola)

    Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne planowanie, realizacja i rozliczanie kampanii na rynkach zagranicznych głównie CEE

  • przygotowywanie analiz, rekomendacji i prezentacji na potrzeby Project Manager lub Handlowca eksportowego w języku polskim i angielskim

  • codzienny kontakt z Project Managerem lub Handlowcem eksportowym i zespołem marketingowym

  • negocjowanie warunków zakupu mediów

  • współtworzenia strategii marketingowej

  • tworzenie media planów

  • stanowisko samodzielne a raportujesz do Dyrektora E-commerce

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii online w domu mediowym

  • doświadczenie w realizacji kampanii na rynkach zagranicznych

  • znajomość niezbędnych narzędzi do planowania i analizowania kampanii

  • dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel i PowerPoint)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność tworzenia prezentacji

  • umiejętność i otwartość na prowadzenie szkoleń w ramach organizacji

  • komunikatywność

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji kampanii na rynkach zagranicznych

To oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego - awans pionowy i poziomy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności - korzystasz ze szkoleń,

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • karta MultiSport

  • i paczki dla dzieci

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • sala do Squasha

  • profesjonalnie wyposażony Klub Muzyczny

Etapy rekrutacji
1

Analizujemy Twoje kwalifikacjie na podstawie przysłanych CV

2

Zapraszamy na rozmowę wybranych kandydatów z działem HR

3

Kolejny etap to spotkane z Manegerem działu

4

W okresie 2 tygodni informujemy Ciebie o wyniku rektutacji

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy również znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe i serwery), ActiveJet ( produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne) oraz witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Przewiń do profilu firmy

jeśli Jesteś:

  • osobą kreatywną i zaangażowaną w swoją pracę

  • motywuje Cię realizacja celów

  • cechuje Cię proaktywna postawa

  • I odnajdujesz się w powyższym opisie - to oznacza, że nie możemy doczekać się spotkania z Tobą!