Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Media Trainee – staż w domu mediowym

MEDIACOM Warszawa

3 500 brutto / mies.
  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Kręci Cię digital marketing? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów w jednym z najlepszych domów mediowych w Polsce?

Co dla Ciebie przygotowaliśmy:

• 520 h praktyk w 3 miesiące (cały etat lub 4/5 etatu);

• 3500 brutto miesięcznie na czas trwania stażu, a 4600 brutto miesięcznie jeśli będziemy kontynuować współpracę po ukończonym stażu;

• zdobędziesz szeroką wiedzę i umiejętności, które po stażu pozwolą Ci na kontynuowanie pracy jako Junior Specialist;

• 75% czasu w zespole, 25% podczas programu szkoleniowego;

• dołączysz do zespołów pracujących z takimi klientami jak Coca Cola, P&G, HBO, Mars, Decathlon, Hebe, Play, Adidas, Uber czy Xiaomi (a na tym lista się nie kończy).

Podział czasu pracy
75%

praca w zespole

25%

dedykowany program szkoleniowy

Nasze wymagania

Mamy jeszcze kilka asów w rękawie, ale to najważniejsze rzeczy, które pomogą podjąć Ci decyzję, żeby zaaplikować i rozpocząć z nami swoją pierwszą pracę w digitalu. 😊

Nie masz doświadczenia w digital marketingu? Nie szkodzi, każdy z nas kiedyś zaczynał! Wszystkiego Cię nauczymy. To, co jest dla nas ważne:

• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (B2+);

• bez problemu obsługujesz programy Excel i PowerPoint;

• myślisz analitycznie i kreatywnie;

• interesujesz się digital marketingiem lub masz pierwsze doświadczenia pracy w organizacjach studenckich / na stażu.

A teraz konkrety: czego się u nas nauczysz?

• narzędzi, które będą Ci niezbędne do tworzenia raportów i analiz biznesowych;

• planowania oraz zakupu mediów online i offline;

• weźmiesz aktywny udział w tworzeniu strategii komunikacji marketingowej;

• nawiążesz kontakt z dostawcami, z którymi współpracujemy;

• stworzysz rekomendacje w ramach wykorzystania mediów.

To oferujemy

  • pakiet benefitów: karta Multisport (po pierwszym miesiącu) i opieka medyczna Medicover (po trzech miesiącach stażu)

  • wsparcie psychologiczne w ramach Employee Assistance Program oraz indywidualnych konsultacji z ramienia zespołu HR

  • możliwość pracy hybrydowej 💻

  • dłuższy weekend! - w piątki kończymy pracę o 15:00. 😊

  • a już jesienią – wypijesz kawę na tarasie naszego nowego biura z widokiem na tętniące życiem Centrum Praskie Koneser. ☕

Jako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Przewiń do profilu firmy

  • Jeśli to ogłoszenie sprawiło, że zacząłeś w głowie odświeżać swoje CV, aplikuj! Szukamy 15 zdolnych praktykantów, więc śmiało – daj znak swoim znajomym, zapraszamy do nas!