Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Medical ACUVUE® Account Manager (MAAM)

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie nowych kontaktów i zarządzanie bieżącą współpracą z klinikami, centrami medycznymi, szpitalami i sklepami optycznymi w regionie MAAM.

  • Budowanie i rozwijanie długoterminowej współpracy z Eye Health Professionals (ECP) oraz pozostałymi decydentami w zakresie zwiększenia rekomendacji produktów Johnson & Johnson Vision.

  • Planowanie pracy, segmentacja ECPs i klientów oraz raportowanie zgodne z obowiązującą polityką firmy.

  • Organizowanie seminariów i szkoleń w celu demonstracji i zastosowania produktów Johnson & Johnson Vision.

  • Udział w kongresach i sympozjach naukowych.

  • Wprowadzanie nowych produktów wśród ECPs i innych decydentów w regionie MAAM.

  • Przygotowanie oraz wdrażanie planów biznesowych u klientów aby zapewnić realizację celów w regionie MAAM’a.

  • Zarządzanie budżetem marketingowym zgodnie z procedurami firmy.

  • Zarządzanie soczewkami diagnostycznymi (uzupełnianie zestawu diagnostycznego) i materiałami konsumenckimi.

  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i polityk firmy, szczególnie w zakresie zgodności i uczciwości biznesowej.

  • Raportowanie wyników do kierownictwa wyższego szczebla zgodnego ze standardami firmy.

  • Koordynowanie i przeprowadzanie analiz rynkowych oraz konkurencji.

  • Udział w cyklicznych spotkaniach firmy oraz współpraca ze wszystkimi działami w celu realizacji strategii firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Obsługa pakietu Microsoft: Word, Excel, PowerPoint, Outlook

  • Gotowość do częstych podróży służbowych - teren pracy to połowa Polski

  • Bardzo dobra umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami oraz współpracy w zespole.

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub optycznej (wiedza w zakresie optometrii) będzie dodatkowym atutem

Johnson & Johnson Vision jest światowym producentem miękkich soczewek kontaktowych marki ACUVUE®. Poprawa jakości życia pacjentów oraz współpraca ze specjalistami z dziedziny ochrony zdrowia oczu, to priorytety naszej firmy. Soczewki kontaktowe ACUVUE® to innowacyjne produkty najwyższej jakości, wykonane w oparciu o nowoczesne technologie, zaprojektowane w trosce o zdrowie oczu, zapewniające doskonałe widzenie i komfort. Od 2018 roku firma Johnson & Johnson Vision wprowadziła do swojego portfolio płyny wielofinkcyjne do pielęgnacji soczewek kontaktowych Complete RevitaLens® i krople do oczu Blink®.

Kluczową rolą MAAM będzie pozyskiwanie nowych konsumentów produktów Johnson & Johnson Vision (soczewki kontaktowe ACUVUE®, płyny do pielęgnacji soczewek i krople do oczu) poprzez odwiedzenie i przeszkolenie okulistów, optometrystów, kierowników i optyków zgodnie z wizją, misją i strategią firmy.