Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Medical Representative

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Exeltis Poland Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w dziedzinie produktów medycznych. Nasza firma ukierunkowana jest na wdrażanie innowacji i budowanie partnerstwa w sferze zdrowia kobiet. Jako lider w dziedzinie antykoncepcji, staramy się rozwijać o nowe obszary produktów, które są odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby pacjentów z chorobami takimi jak endometrioza i menopauza.

    Exeltis jest światową organizacją obecną w 40 krajach w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce. Posiada prężny dział sprzedaży o globalnym zasięgu, w którym pracuje ponad 2000 przedstawicieli handlowych.
    MEDICAL REPRESENTATIVE

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
    • Realizacja założeń promocyjnych wyznaczonych przez firmę
    • Reprezentowanie firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym
    • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów
    • Systematyczne poszukiwanie nowych klientów
    • Promowanie firmy i jej produktów podczas spotkań z klientami oraz konferencji i zjazdów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie farmaceutycznej
    • Silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Dobra organizacja pracy, pracowitość, zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system prowizyjny
    • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa oraz lunchowa etc.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV w języku polskim klikając przycisk "Aplikuj" na dole ogłoszenia.

    Zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy Exeltis Poland Sp. z o. o. informujemy, że:
    1. Administratorem danych osobowych jest: Exeltis Poland Sp. z o. o., ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa
    2. Z Administratorem można skontaktować się listownie pod powyższym adresem, lub mailowo: [email protected]
    3. Dane osobowe kandydatów do pracy w Exeltis Poland Sp. z o.o. będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji kandydatów do pracy na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    4. Kandydaci mają prawo do cofnięcia zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
    5. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody którą kandydat wyraził wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie a wpływy na możliwość udziału w rekrutacji.
    6. Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia oferty kandydata złożonej w procesie rekrutacji.
    7. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
    8. Dane kandydatów do pracy w Exeltis Poland Sp. z o. o. przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
    9. Kandydaci do pracy w Exeltis Poland posiadają prawo żądania od Administratorów Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania oraz – z zastrzeżeniem przepisów prawa – usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.