Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Medical Science Liaison- gastroenterologia Consumer Health

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

    Medical Science Liaison (MSL) w dziedzinie gastroenterologii
    do działu Consumer Health

    Zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie trwałych relacji z Liderami Opinii poprzez ich osobiste odwiedzanie oraz prowadzenie z nimi indywidualnych projektów edukacyjnych i naukowych;
    • Przygotowywanie i wygłaszanie własnych prezentacji naukowych wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Udział jako prelegent w szkoleniach, konferencjach, kongresach medycznych i warsztatach naukowych jako przedstawiciel działu medycznego oraz koordynowanie działań związanych z edukacją naukową;
    • Poszukiwanie i docieranie do publikacji naukowych i innych źródeł wiedzy medycznej w celu pozyskania bieżących informacji dotyczących określonych obszarów terapeutycznych; Przygotowywanie informacji naukowych i danych medycznych dla środowiska medycznego, farmaceutów, pielęgniarek i położnych;
    • Odpowiadanie na zapytania medyczne i udzielania informacji medycznej;
    • Przygotowywanie prowadzenie spotkań typu Advisory Board

    Wymagania:

    • Wykształcenie medyczne lub pokrewne (np. biologia, farmacja),
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w terenie w firmie farmaceutycznej (przedstawiciel medyczny, KAM, MSL)
    • Umiejętność dotarcia do literatury naukowej i bieżących publikacji oraz wiedza niezbędna do korzystania z baz naukowych typu MedLine,
    • Umiejętność analizowania publikacji naukowych (również w języku angielskim) i wyciągania wniosków,
    • Gotowość do stałego poszerzania wiedzy i rozwoju
    • Gotowość do relokacji do Warszawy

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i nieustannego doskonalenia swoich umiejętności poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

    Jeśli myślisz o karierze w międzynarodowej firmie, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w swojej branży, nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać – nie zwlekaj!

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk ‘Aplikuj teraz’

     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.