Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Medical Science Liaison

PRO.MED.PL Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bliska współpraca z KOL (Key Opinion Leader) m.in. z dziedziny gastroenterologii oraz kardiologii.

  • Prowadzenie spotkań, prezentacji oraz szkoleń dla środowiska medycznego w oparciu o najnowsza wiedzę medyczną.

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie spotkań typu „Advisory Board”.

  • Ścisła współpraca z zespołem marketingu w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji i szkoleń wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie medyczne lub pokrewne (np. biologia, farmacja).

  • Doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej.

  • Umiejętność analizowania publikacji naukowych.

  • Gotowość do stałego podnoszenia wiedzy.

  • Biegłość i doświadczenie w prowadzenie prezentacji.

  • Umiejętność prezentacji danych naukowych i prowadzenia dyskusji na ich temat z grupą słuchaczy.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych. Praca na terenie ok. dwóch województw.

  • Znajomość MS Office.

  • Prawo jazdy.

Mile widziane

  • Doświadczenie naukowe i/lub edukacyjne będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy, itp.).

  • Możliwości rozwoju i współtworzenia strategii promocji specjalistycznych leków RX.

  • Elastyczna forma pracy: w terenie i częściowo zdalnie.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • System premiowy, oparty na realnych i osiągalnych celach.

PRO.MED.PL jest częścią czeskiej firmy farmaceutycznej PRO.MED.CS Praha a.s., działającej na 25 rynkach i posiadającej własną bazę naukowo-badawczą. W Polsce działamy ponad 10 lat, nasz zespół liczy ok. 100 osób i nadal rośnie. Nasz rozwój jest możliwy dzięki lekom docenianym przez lekarzy i pacjentów.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zaaplikuj teraz, Czekamy na Twoje CV :)