Oferta pracy

Medium UX Designer

Future Processing S.A.O firmie

umowa o pracę
7 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5788 netto (+ VAT) / godz.
  • Bojkowska 37a, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Future Processing S.A.

Bojkowska 37a

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie interfejsów użytkownika,

  • analiza UX istniejących rozwiązań,

  • badanie potrzeb użytkowników,

  • prowadzenie warsztatów z kluczowymi interesariuszami projektu,

  • tworzenie makiet, koncepcji graficznych i wytycznych projektowych,

  • prowadzenie testów użyteczności,

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,

  • realizowanie projektów w oparciu o User Centered Design,

  • opracowywanie strategii rozwoju produktu/usługi.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na tym samym lub pokrewnym stanowisku,

  • umiejętność projektowania makiet, tworzenia prototypów, definiowania user flow i architektury informacji,

  • znajomość metod badawczych ilościowych i jakościowych, analizy uzyskanych wyników,

  • umiejętność dobierania i używania narzędzi badawczych/warsztatowych na różnych etapach procesu projektowania,

  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z narzędzi: UXPin, Axure RP, Figma (lub równoważnego),

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, proaktywność oraz samodzielność,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych (jeśli Covid odpuści),

  • znajomość zwinnych metod tworzenia oprogramowania.

Mile widziane

  • znajomość wytycznych dotyczących dostępności aplikacji,

  • znajomość programów pakietu Adobe (Photoshop/Illustrator),

  • znajomość języka niemieckiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich to aktualnie nasz priorytet, dlatego w całej firmie przeszliśmy na pracę zdalną. Mimo niecodziennych warunków, kontynuujemy dotychczas prowadzone rekrutacje – wszystkie odbywają się za pomocą narzędzi do komunikacji online. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, śmiało napisz na [email protected]

Zdalnie prowadzimy też onboarding - dokładamy wszelkich starań, by nowi FP-owicze poczuli ducha zespołu już od pierwszego dnia pracy :)

Zachęcamy: Ty też #zostańwdomu!

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto?

  • bo jesteśmy remote friendly, a jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Gliwic, możesz liczyć na wsparcie pakietem relokacyjnym,

  • wszystkie rekrutacje prowadzimy bez spiny - po partnersku,

  • dbamy o naszych pracowników – zjedź niżej, żeby zobaczyć informacje o szkoleniach i benefitach,

  • jesteśmy responsywni,

  • dajemy feedback merytoryczny po każdej rozmowie,

  • jeśli przed wypełnieniem formularza chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy na wspólną kawkę online z osobą techniczną :).

Jednodniowa rekrutacja

To nasza nowość i eksperyment, który systematycznie staramy się wdrażać przy rekrutacjach na stanowiska techniczne. Na czym polega ODR? W przeciągu 24 h po zakończonej rozmowie rekrutacyjnej, otrzymasz feedback techniczny oraz decyzję (tak, nie) wraz z ofertą finansową. O tym, czy Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona tym trybem decyduje wiele składowych. O szczegółach poinformuje Cię rekruter.