Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Medyczny Przedstawiciel Handlowy

MEDICAVERA Sp. z o.o. Dahlhausen Group

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Na czym polegać będzie Twoja praca?

· Nawiązywanie i pielęgnowanie długofalowych relacji z wiodącym personelem medycznym

Tak, ciężko pracujemy każdego dnia aby sprostać dzisiejszym wymaganiom nowoczesnej medycyny i potrzeb personelu medycznego. Wierzymy, że stały i bliski kontakt pomaga nam lepiej zrozumieć jak możemy wesprzeć ich pracę.

· Badanie potrzeb, fachowe doradztwo, kształtowanie oferty

Nasz zespół, to najlepsi specjaliści w tej dziedzinie. Nasz sprzęt to najwyższa półka. Tak widzimy sposób na bycie rzetelnymi partnerami zarówno dla placówek medycznych jak i dla osób rozwijających produkt po naszej stronie. Co ważne, masz szanse na realne dopasowanie oferty czy wręcz dostarczanie nowych produktów na rynek – masz bezpośredni kontakt z kierownikiem produktu.

· Aktywne poszukiwanie szans sprzedaży na podległym rynku

Tu nie ma miękkiej gry. Rynek nowoczesnej medycyny nie stoi w miejscu. Stale szukamy szans na rozwój biznesu. Jesteśmy też najlepiej poinformowani o pojawiających się potrzebach Klientów i szybko na nie reagujemy.

· Tak jak w każdym zespole sprzedaży – mamy też bieżące zadania jak tworzenie dokumentów, ofert i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji przetargowej.

Skupiamy się tylko na tych, które faktycznie są potrzebne do realizacji sprzedaży i raportowania swoich wyników, pomijając dziesiątki skomplikowanych procedur.

· Podnoszenie kwalifikacji i poznawanie nowych produktów firmy

Nasze portfolio stale się rozwija, także dzięki informacjom z rynku, które wskazują nam handlowcy. Stale szkolimy się, aby za jakością produktu szła fachowa jego prezentacja. Dzielimy się swoją wiedzą, mamy ze sobą bliski kontakt poczynając od Zarządu, przez menadżerów produktu po najbliższe koleżanki i kolegów z zespołu – możesz na nas liczyć.

Nasze wymagania

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli...

· Posiadasz wykształcenie wyższe

Szczególnie chętnie rozważymy aplikacje absolwentek/ów, które ukończyły kierunki: biotechnologia, bioinżynieria, fizjoterapia, wychowanie fizyczne, ochrona środowiska.

· Doskonale się komunikujesz

Naturalnie nawiązujesz relacje, budzisz zaufanie swoich rozmówców.

· Umiesz postawić sobie cele i konsekwentnie je realizujesz

Potrafisz połączyć zdrową ambicję i entuzjazm z dojrzałym spojrzeniem na trudne wyzwania.

· Posiadasz prawo jazdy kat. B

Masz w sobie gotowość do częstych podróży służbowych.

· Doskonale organizujesz swoją pracę

Rozumiesz, że za spektakularnym kontraktem na miliony stoją godziny Twojej pracy nad ofertą, dokumentacją, pracy z komputerem i przede wszystkim zespołami wsparcia.

· Znasz język angielski i narzędzia do pracy biurowej

Twój angielski i swobodna obsługa komputera i oprogramowania biurowego pozwala Ci na swobodną pracę z materiałami dotyczącymi produktów, trendów nowoczesnej medycyny i biegłej obsługi komunikacji oraz formalności.

· Mieszkasz na terenie obszaru, dla którego szukamy nowej osoby

Funkcjonujemy globalnie, ale relacje budujemy bazując na zrozumieniu lokalnego rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Dlaczego warto pracować z nami?

· Produkt, którego jakość weryfikujesz bezpośrednio z Klientem

Podczas rozmów z Klientami masz do dyspozycji konkretny, możliwy do zweryfikowania produkt. Jego jakość i skuteczność jest weryfikowana pierwszego dnia użycia czy testów. Zajrzyj na www.medicavera.pl i poznaj bliżej nasz biznes.

· Realne, nowoczesne produkty i rozwiązania

Dostarczamy produkty, które wspierają pracę personelu i dobrostan chorych od pierwszego dnia ich użycia.

· Pracujemy w wymagającej ale prestiżowej branży

Twój Klient to wymagający rozmówca. Połączenie Twojego wykształcenia z oferowanym Ci stałym rozwojem i szkoleniami sprawi, że będziesz dla niego solidnym partnerem do rozmowy.

· Stawiamy na prawdziwe relacje.

Wiemy jak to zrobić. Zostawiając korporację za sobą, założyliśmy rodzinny biznes stawiając na bezpośrednie relacje w zespole. Znamy siebie i współpracowników, swoje słabości i mocne strony – to daje nam siłę do pracy w poczuciu bezpieczeństwa.

· Zadbamy o komfort Twojej pracy

Otrzymasz komfortowo wyposażone służbowe auto segmentu [B] , telefon i komputer Apple oraz pozostałe niezbędne narzędzia.

· Akademia Medicavera – przemyślane i wyrozumiałe wdrożenie

Byliśmy kiedyś w tym miejscu. Od pierwszych dni zaprosimy Cię do udziału w programie rozwojowym, w którym przyswoisz niezbędną wiedzę. Poznasz realia branży pod opieką mentora. Wdrażając się w pierwsze projekty sprzedażowe będziesz znał realnie zdefiniowane cele sprzedażowe

Przygotuj i wyślij swoją aplikacje i krótki list motywacyjny, w którym opisz, to czego nie widać na pierwszy rzut oka w Twoim CV.

MEDICAVERA Sp. z o.o., to rodzinna firma o zasięgu ogólnopolskim ze stabilnym wsparciem niemieckiej grupy Dahlhausen, która dostarcza rozwiązania i produkty z zakresu nowoczesnego sprzętu medycznego ratującego życie.

Doradzamy kadrze medycznej oddziałów intensywnej terapii, ratunkowych oraz bloków operacyjnych w zakresie nowoczesnej technologii ratującej życie. Kreujemy nowe na rynku rozwiązania, wspierające leczenie pacjentów w stanie krytycznym. Będąc rynkowym liderem, rozbudowujemy zespół specjalistów, którzy w oparciu o swoją wiedzę i innowacyjne produkty współpracować będą z ośrodkami medycznym na powierzonym terenie. Całym zespołem, każdego dnia, wspieramy sektor medyczny w ratowaniu ludzkiego życia.

Przewiń do profilu firmy