Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Medyczny Przedstawiciel Handlowy

Media-MED Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie Firmy na powierzonym terytorium,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Firmy,

  • Promowanie oferowanych przez Firmę produktów,

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - aktywny udział w postępowaniach przetargowych będzie dodatkowym atutem,

  • Wykształcenia wyższego,

  • Znajomości języka angielskiego,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjności, gotowości do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju.

To oferujemy

  • Interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę w wysoko specjalistycznej branży medycznej, laboratoryjnej, farmaceutycznej i life sciences,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny,

  • Program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,

  • Zagraniczne, specjalistyczne szkolenia u producentów oferowanych urządzeń,

  • Podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),

  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,

  • Realna możliwość awansu zawodowego.

O nas

Media-MED Sp. z o.o. jest działającą od 2004 roku firmą dystrybucyjną na rynku medycznym. Dostarczamy wysokiej klasy urządzenia medyczne renomowanych producentów oferujących rozwiązania dla endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji, dekontaminacji oraz z obszaru Life Science.