Menadżer Zespołu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym?

Chcesz rozwijać się dalej w kierunku zarządczym ?

Szukasz renomowanej firmy, gdzie będziesz mógł rozwinąć skrzydła?

Być może szukamy właśnie Ciebie.

Idealny kandydat to:

  • Osoba z wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi
  • Posiadająca doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafiącą dobrym przykładem wdrażać swoich pracowników
  • Nie posiadająca oporów przed własną sprzedażą
  • Ambitna i chętna do dalszego rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • Stworzenie nowego zespołu sprzedażowego – rekrutacja
  • Wdrożenie nowych pracowników
  • Zarządzanie zespołem
  • Dbałość o poprawność wszelkiej dokumentacji
  • Troska o dobry wizerunek marki

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Realną możliwość awansu i rozwoju
  • Pakiet szkoleń
  • Udział w konferencjach
  • Konkursy pracownicze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego aktualnego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dołączenie do dokumentu rekrutacyjnego klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej