Oferta pracy

Menadżer Biura Postępowań Sądowych i Egzekucyjnych

Idea Bank SAO firmie

Idea Bank SA

rondo Daszyńskiego 2

Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne (finanse i bankowość)
  • 5 lat doświadczenia w obszarze dochodzenia roszczeń na etapie sądowo-egzekucyjnym w zakresie Klienta indywidualnego i MSP
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami w tym zespołami rozproszonymi
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, w tym procedury cywilnej oraz prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  • Doświadczenie w wykonywaniu wycen indywidualnych wierzytelności wg. MSSF 9
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Konsekwencja w działaniu determinacja w osiąganiu celów i dokładność w wykonywaniu zadań

Twoje zadania:

  • Zarządzanie procesem postępowań sądowych oraz egzekucyjnych, w tym procesem upadłościowo-restrukturyzacyjnym
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników w zakresie zleconych zadań
  • Opracowywanie strategii prowadzonych postępowań windykacyjnych oraz nadzór nad pracą zespołów odpowiadających za postępowanie sądowe oraz egzekucyjne w Banku
  • Zarządzanie procesem uzyskiwania tytułów i kierowania wniosków do komorników za pośrednictwem EPU
  • Zarządzanie procesem wyceny nieruchomości na potrzeby procesu egzekucji oraz wycen indywidualnej ekspozycji kredytowych
  • Zarządzanie procesem przejmowania zabezpieczeń w tym sprzedaży dobrowolnej nieruchomości
  • Zarządzanie procesem współpracy z komornikami sądowymi oraz zewnętrznymi kancelariami prawnymi w procesie sądowym i egzekucyjnym
  • Planowanie oraz kontrola realizacji celów i zadań podległego zespołu

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • Świetna lokalizacja biura
  • Ciekawe, innowacyjne projekty
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Realizacja własnych pomysłów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy