Oferta pracy

Menadżer Call Center

Pos GroupO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług outsourcingowych. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem marki POS Energia, poszukujemy
Kandydatki/Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Ciechanów

Zadania:

  • Zarządzanie placówką Call Center
  • Stały monitoring osiąganych wyników
  • Realizacja KPI’s
  • Wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych i obsługowych
  • Kontrola i raportowanie pracy
  • Wdrażanie i realizowanie własnych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem call center/contact center, minimum rok
  • Doświadczenie w pracy na KPI’s
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoki poziom umiejętności coachingowych, interpersonalnych i analitycznych
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz system premiowy
  • Elastyczna forma zatrudnienia ( B2B, umowa o pracę )
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • System benefitów
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy