Menadżer Centrum Eksperckiego ds. Doświadczeń Klientów

Nationale-Nederlanden

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 lip 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz koordynacja wdrażania strategii zapewnienia jak najwyższych doświadczeń Klientów,

  • Zarzadzanie różnorodnym zespołem ekspertów (badacze, ekspercji CX, eksperci prostego języka),

  • Regularne dostarczanie wiedzy na temat Klientów oraz ich oceny poszczególnych działań NN,

  • Wspieranie managerów liniowych w budowaniu organizacji dostarczającej wyjątkowych doświadczeń klientom,

  • Budowanie w organizacji kompetencji oraz świadomości w zakresie CX (w tym w zakresie projektowania usług) oraz klientocentrycznej kultury organizacyjnej,

  • Prowadzenie kluczowych inicjatyw CX w ramach organizacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania zarządzania doświadczeniem klienta w tym mile widziane doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu standardów obsługi klienta oraz w realizacji projektów cyfrowych,

  • Doświadczenie w prowadzeniu programów zbierania i pracy z głosem klienta,

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarzadzaniu zespołem eksperckim,

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,

  • Umiejętność strategicznego myślenia,

  • Potwierdzona doświadczeniem umiejętność skutecznego wdrażania zmian w organizacji,

  • Umiejętności analityczne,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim.

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym warszawskim Powiślu,

  • Zdalne wprowadzenie do pracy,

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości,

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu,

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze,

  • Platforma Motivizer z benefitami dopasowanymi do Twoich oczekiwań,

  • Medicover, badania profilaktyczne, wsparcie psychologa, ubezpieczenie grupowe.

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy