Oferta pracy

Menadżer CitiGold

Citi Handlowy

Roosevelta 22

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne pozyskiwanie klientów zamożnych w oddziale i poza nim oraz budowanie/pogłębianie relacji.

  • Rozpoznawanie oczekiwań finansowych klientów zamożnych, oferowanie odpowiednich rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

  • Utrzymanie i wzrost liczby klientów zamożnych (polecenia od istniejących klientów Banku, własne kontakty, cross sell itp.).

  • Bieżące informowanie i poszerzanie wiedzy klientów na temat oferowanych przez Bank rozwiązań finansowych.

  • Udział w akcjach mikromarketingowych, seminariach, przygotowywanie i organizacja prezentacji dla istniejących i potencjalnych klientów Banku.

Nasze wymagania

  • Aktualne min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych i budowaniu relacji z klientami zamożnymi jako warunek konieczny.

  • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu finansami: zdolność do rozpoznawania potrzeb finansowych klientów zamożnych, znajomość rynku finansowego.

  • Znajomość cech, ryzyk i specyfiki produktów i usług inwestycyjnych oferowanych przez Bank oraz konkurencję.

  • Znajomość struktury i zasad funkcjonowania rynków finansowych oraz ich wpływu na wartość i wycenę produktów inwestycyjnych.

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu marketingu, ekonomii i finansów.

  • Znajomość sytuacji ekonomicznej kraju i świata.

  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office.

  • Umiejętność budowania i pogłębiania relacji z klientami, prezentacji i autoprezentacji.

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku.

  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy, w zespole doświadczonych ekspertów chętnie dzielących się wiedzą.

  • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, kafeteria, ZFŚS).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne