Menadżer Departamentu Usług Księgowych - Główny/a Księgowy/a

Benefit Systems S.A.O firmie

Benefit Systems S.A.

Skierniewicka 16/20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie CUW: nadzór merytoryczny i operacyjny oraz zarządzenie budżetem

  • Nadzorowanie prawidłowej obsługi księgowej około 10 podmiotów z grupy kapitałowej

  • Zarządzenie zespołem managerów i podległych im zespołów: dbanie o ich wyniki, rozwój, satysfakcję i motywację

  • Dbanie o jakość i poprawność świadczonych usług, realizację wyników i satysfakcję klienta wewnętrznego

  • Ciągła poprawa efektywności procesów księgowych oraz zwiększenie ich automatyzacji

  • Zapewnienie rzetelnego i terminowego raportowania (na potrzeby wewnętrzne jak i na potrzeby instytucji zewnętrznych)

  • Nadzorowanie miesięcznych oraz rocznych procesów zamknięcia ksiąg rachunkowych, w tym sporządzania pakietów konsolidacyjnych zgodnie z MSSF spółek obsługiwanych przez CUW

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych oraz wsparcie doskonalenia istniejącej polityki rachunkowości

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim w obszarze finansowo-księgowym?

  • Zarządzałeś/aś pracownikami na stanowiskach managerskich?

  • Umiejętność budowania strategii, myślenia koncepcyjnego i podejmowania decyzji to Twoje mocne strony?

  • Miałeś/aś okazję wdrażać systemy klasy ERP?

  • Cechuje Cię samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów?

  • Potrafisz zarządzać wieloma projektami, realizować wyniki i dotrzymywać terminów w dynamicznym i zmieniającym się środowisku?

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne?

  • Twoim atutem jest znajomość MSSF, profesjonalne certyfikaty np. ACCA lub tytuł biegłego rewidenta?

  • Osiągasz wysokie wyniki jednocześnie dbając o dobrą atmosferę pracy oraz relacje?

  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz systemem premiowym oraz autem służbowym

  • Zapraszamy Cię do rozwijania kariery w ramach dużej grupy kapitałowej notowanej na Warszawskiej GPW

  • Pracujemy w komfortowym biurze na warszawskiej Woli i korzystamy również z pracy zdalnej

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • Gry planszowe

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy