Oferta pracy

Menadżer ds. administracyjno-gospodarczych

S. i A. PIETRUCHA SP. Z O.O.O firmie

S. i A. PIETRUCHA SP. Z O.O.

Przemysłowa 10

Błaszki

Grupa Pietrucha, wielosektorowe przedsiębiorstwo rodzinne, obecne na rynku od 60 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Przygotowanie i realizacja strategii działania oraz planu zarządzania nieruchomościami w tym obiektami przemysłowymi, nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem, gruntami rolnymi i innymi.
  • Prowadzenie i/lub nadzorowanie bieżącej obsługi nieruchomości w tym gruntów rolnych.
  • Planowanie i nadzorowanie realizacji prac remontowych i inwestycji budowlanych.
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz umów z wykonawcami.
  • Współpraca z projektantami i wykonawcami.
  • Współpraca z działami równoległymi w pozyskiwaniu środków na osiąganie założonych celów w tym obsługa i pozyskiwanie dotacji inwestycyjnych z zakresu nieruchomości i gruntów rolnych.
  • Planowanie i realizacja założonego budżetu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane rolnicze lub budowlane (znajomość gospodarki rolnej będzie dodatkowym atutem).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość branży będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy.
  • Pracowitość i uczciwość; komunikatywność; silna motywacja.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.
  • Duży zakres samodzielności.
  • Ciekawą pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj z tytułem: „Menadżer ds. administracyjno-gospodarczych”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy