Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer ds. Bezpieczeństwa IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PKO Ubezpieczenia poszukuje kandydatów do pracy
w Departamencie IT i Administracji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: B/09/2017

Podstawowe zadania:

  • odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie obszaru bezpieczeństwa IT,
  • rozwijanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji,
  • monitoring zmian regulacyjnych w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • wsparcie organizacji w wypracowywaniu nowych rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • monitorowanie obszaru bezpieczeństwa IT i incydentów,
  • analiza ryzyk IT.

Wymagane kwalifikacje:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • dobra znajomość systemów i rozwiązań IT,
  • znajomość dobrych praktyk w obszarze bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa informacji tj. NIST, SANS, CSA, ISO27001, Wytyczne IT KNF,
  • znajomość technologii: CheckPoint, PaloAlto Networks, Cisco, Linux, Windows,
  • doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie bezpieczeństwa IT,
  • realizacja zadań w oczekiwanej jakości i czasie.

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, system kafeteryjny, Pracowniczy Program Emerytalny),
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy zapewniające rozwój zawodowy,
  • pracę w siedzibie Spółki w centrum Warszawy.
Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj teraz
z dopiskiem w polu „Temat” wiadomości „B/09/2017”.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oświadczam, że zostałem poinformowany iż administratorem danych osobowych dobrowolnie udostępnionych przeze mnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 52, PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 52 oraz PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 15. Poinformowano mnie o prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Poinformowano mnie, że dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się