Oferta pracy

Menadżer ds. BHP

SEITOO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Firm w zakresie zarządzania Bezpieczeństwem Pracy

  • Wdrażanie nowoczesnych systemów zarządzania bezpieczeństwem w podległych lokalizacjach

  • Tworzenie i wdrażanie nowatorskich projektów zarządzania BHP

  • Monitorowanie poziomu bezpieczeństwa i wdrażanie działań profilaktycznych

  • Prowadzenie analiz bezpieczeństwa i wdrażanie rozwiązań

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń BHP dla kadry kierowniczej oraz pracowników fizycznych

  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji BHP w tym ocen ryzyka, instrukcji stanowiskowych itd.

  • Prowadzenie analiz powypadkowych i wprowadzanie działań profilaktycznych

  • Tworzenie projektów promujących bezpieczeństwo

  • Współuczestnictwo w zatwierdzaniu projektów produkcyjnych i logistycznych w zakresie BHP

  • Przygotowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych wynikających z ISO, OHSAS w podległych lokalizacjach

  • Tworzenie raportów bezpieczeństwa

  • Reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientem w zakresie dotyczącym BHP

Nasze wymagania

  • Min. pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym BHP

  • Wykształcenie wyższe – BHP

  • Doświadczenie jako specjalista ds. BHP w zakładach produkcyjnych, logistycznych, chemicznych (dodatkowy atut)

  • Wiedza merytoryczna oraz prawna w zakresie BHP

  • Uprawnienia min. Głównego Specjalisty ds. BHP wynikające z rozporządzenia

  • Uprawnienia pedagogiczne, p-poż (aktualne)

  • Znajomość Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego z zakresu normy ISO 18001:2007, 45001:2018

  • Doświadczenie w wdrażaniu projektów BHP – poparte sukcesami

  • Umiejętność organizowania czasu pracy nastawionego na efektywność i wyniki

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Realizacja projektów dla międzynarodowych koncernów

  • Pakiet szkoleń – wdrożenie

  • Współuczestnictwo w rozwoju nowych projektów Firmy

  • Wynagrodzenie zgodne z tabelą dla kadry kierowniczej

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • realizacja usług dla największych światowych marek

  • Ciekawe i innowacyjne projekty

  • stała możliwość nauki i rozwoju