Logo Pracuj.pl

Menadżer ds. Controllingu

ALDI PolskaO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

ALDI Polska

Murckowska 16

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie narzędzi controllingowych zorientowanych na wzrost obrotu, poprawę marży i redukcję kosztów.
  • Przygotowanie rocznego budżetu, forecastów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu.
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz rekomendowanie optymalnych rozwiązań.
  • Analizowanie rentowności według produktów, grup towarowych, sklepów i innych składowych wyników.
  • Usprawnianie procesów związanych z controllingiem operacyjnym (zakupy/sprzedaż) i raportowaniem.
  • Obsługa hurtowni danych Microsoft Azure i modelu danych w Power BI.
  • Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych z zakresu SAP i innych.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w obszarze controllingu, rachunkowości, finansów i/lub audytu.
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów i wdrażaniu narzędzi controllingowych.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel .
  • Podstawowa znajomość Power BI / Power Pivot (język DAX), Power Query, VBA i/lub Oracle SQL.
  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Pierwszą umowę na rok kolejną na czas nieokreślony.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.
  • Pracę przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.
  • Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak okresu próbnego
  • zadaniowy czas pracy

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie CV

2

Spotkanie rekrutacyjne I

3

Spotkanie rekrutacyjne II

4

Decyzja o współpracy

5

Wdrożenie

Jesteśmy częścią ALDI Nord, nasze sklepy znajdziesz w 9 europejskich krajach, w których zatrudniamy ponad 80 000 pracowników. Nasza historia sięga 1914 roku i momentu, kiedy staliśmy się twórcą formatu dyskontu. Znamy się na tym, co robimy. To pozwala nam w #teamALDI czuć się pewnie i stabilnie, ale też motywuje do tego, aby ciągle się rozwijać. Od 13 lat także w Polsce, w rosnącej liczbie sklepów. Otworzymy ich jeszcze więcej, dlatego potrzebujemy Ciebie, Twojego zaangażowania i umiejętności, aby razem dbać o to, co najważniejsze. Zapewniamy naszym klientom to, czego potrzebują na co dzień: świeże produkty najlepszej jakości w dobrej cenie. Prostota, niezawodność i odpowiedzialność opisują nasze podejście do klientów i pracowników, dlatego możesz na nas liczyć.

Bądź #teamALDI, po prostu.

Pracujemy w trybie hybrydowym

Obecnie, do odwołania, pracujemy w trybie hybrydowym. Do pracy w domu otrzymasz od nas niezbędny sprzęt komputerowy.

Dogodny dojazd!

Biura Centrali, znajdują się przy Murckowskiej 16 w Katowicach, co gwarantuje dobry dojazd do pracy dzięki:

- łatwemu wjazdowi na DK86 i autostradę A4,

- możliwości skorzystania z komunikacji miejskiej (kilka linii tramwajowych i autobusowych),

- stacji kolejowej z pobliżu.

Menadżer ds. Controllingu, Murckowska 16, Katowice