Oferta pracy

Menadżer ds. CRM

Grupa EurocashO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Grupa Eurocash:
to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Do nowoutworzonej Spółki Innowacyjna Platforma Handlu poszukujemy osoby, która interesuje się rozwojem rynku FMCG w Polsce. IPH to spółka odpowiedzialna za transformację cyfrową niezależnych sklepów w Polsce. Spółka zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań do zarządzania sklepem i komunikacji z konsumentem oraz wiedzy w celu zwiększania sprzedaży i rentowności współpracujących z nią partnerów
MENADŻER DS. CRM
Menadżer rozwoju aplikacji mobilnej oraz programu lojalnościowego

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • zarządzanie innowacyjnym projektem w skali kraju
  • współpraca z zespołami deweloperskimi, definiowanie wymagań, zlecanie i kontrola realizacji, nadzór nad testami, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań
  • rozwój aplikacji mobilnej oraz zintegrowanego systemu personalizującego promocje detaliczne dla tysięcy sklepów detalicznych w Polsce
  • współpraca i koordynacja prac z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce
  • rozwój konceptu biznesowego opartego na analizie danych typu „big data”
  • zarządzanie obszarem relacji z konsumentami
  • budowa zespołu rozwijającego program lojalnościowy w aplikacji mobilnej

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w Zarządzaniu Projektami z zakresu IT, CRM lub projektami opartymi na budowaniu i wdrażaniu systemów lojalnościowych i personalizacyjnych w aplikacjach.
  • posiadasz doświadczenie w rozwijaniu koncepcji biznesowych opartych na nowoczesnych technologiach i ich komercjalizacji -  dodatkowy atut
  • posiadasz doświadczenie w rozwoju aplikacji mobilnych lub systemów e-commerce – dodatkowy atut
  • znasz branżę FMCG – dodatkowy atut
  • znasz metodyki „zwinne” oraz narzędzia do zarządzania projektami
  • jesteś osobą kreatywną, otwartą na szukanie i testowanie nowych rozwiązań, nie oczekujesz standardowych schematów działania,
  • potrafisz dostosować się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia

Co dla Ciebie mamy?

  • udział w dużym projekcie informatycznym, opartym o najnowocześniejsze technologie
  • wpływ na rozwój nowej innowacyjnej spółki
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace 2019
  • elastyczne godziny pracy
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy