Oferta pracy

Menadżer ds. e-commerce/digital marketingu

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.O firmie

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.

Śląska 35

Gdynia

O nas

OZE-BIOMAR to lider kompleksowej obsługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych, świadczący swoje usługi na terenie całej Polski oraz krajów UE. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma referencjami swoich klientów oraz ponad 1000 realizacjami. OZE-BIOMAR to polska firma z polskim kapitałem. Działając w jednej z najlepiej rozwijających się branży na polskim rynku, nie pozostajemy w tyle stawiając na nieustanny rozwój.

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • kształtowanie strategii marketingowej i polityki rozwoju w kanałach e-commerce (analiza otoczenia, zaproponowanie rozwiązań na etapie organizacji, przygotowanie planu finansowego, harmonogram i metodyka wdrożenia strategii)
  • zarządzanie całością  komunikacji marketingowej, zarówno online jak i w realu
  • zapewnienie przychodów i maksymalizacja marżowości (odpowiedzialność za wynik netto) w kanałach e-commerce przy jednoczesnym osiąganiu parametrów biznesowych zgodnych z celami oraz przyjętą strategią (w tym konwersji i wydajności, zwrotu z kapitału)
  • tworzenie i zarządzanie UX i UI w celu zapewnienia najwyższej jakości doświadczeń klientów i ich zaangażowania
  • bieżący nadzór nad operacyjnym funkcjonowaniem kanałów e-commerce
  • generowanie pomysłów na nowe produkty, zarządzanie działaniami promocyjnymi i komunikacją oraz tworzenie i optymalizacja procesów w ścisłej współpracy z jednostkami odpowiedzialnymi za procesy zakupowe, dostarczenie, realizację projektów i finansowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w branży e-commerce
  • doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii marketingowej oraz sprzedaży produktów online
  • znajomość mechanizmów SEO/SEM oraz Social Media, znajomości bieżących trendów w marketingu internetowym
  • umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów,
  • doskonałe umiejętności komunikacji i nastawienie na osiąganie celów
  • wiedza o zarządzaniu portfelem produktów, budowaniu wartości i marży
  • znajomość branży odnawialnych źródeł energii będzie dodatkowym atutem.

W zamian otrzymujesz:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów,
  • możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej i sportowego
Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Kliknij i dołącz do naszego zespołu!
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OZE - Biomar Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE. "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy