Oferta pracy

Menadżer ds. E-Commerce

Black Red White S.A.

Aleje Jerozolimskie 180

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska

  • Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej marki w obszarze content marketingu

  • Koordynacja prac związanych z tworzeniem treści na stronę internetową, tj. opisów produktów, zdjęć, materiałów wideo, stron docelowych, a także publikacji blogowych

  • Wdrażanie inicjatyw mających na celu zwiększanie widoczności witryny brw.pl w wyszukiwarkach oraz ruchu ze źródeł organicznych

  • Aktualizowanie oraz rozwój oferty produktowej sklepu internetowego

  • Nadzór nad projektowaniem UX/UI oraz wdrożeniami nowych usług

  • Koordynowanie, organizowanie i monitorowanie pracy kilkunastoosobowego zespołu

  • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji oraz podwykonawcami (agencje marketingowe, wydawcy, developerzy)

  • Aktywne śledzenie trendów rynkowych w obszarze content marketingu, SEO, UX/UI oraz komunikacji digitalowej

Nasze wymagania

  • Oczekiwania

  • Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień SEO, copywrittingu pod kątem poprawy widoczności stron internetowych w wyszukiwarkach

  • Bardzo dobra orientacja w technicznych aspektach rozwiązań e-commerce

  • Wiedza i doświadczenie w optymalizacji stron internetowych pod kątem UX

  • Umiejętność analizy i interpretacji wyników prowadzonych działań, proponowania rozwiązań i  działań korygujących

  • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych typu Google Analytics

  • Umiejętność zarządzania projektami oraz zespołem, także na odległość

  •         Znajomość branży Home & Decor będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • O zaletach pracy z nami

  • Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę

  • Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy