Oferta pracy

Menadżer ds. Eksploatacji Ogumienia we Flocie Pojazdów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie eksploatacją ogumienia we flocie pojazdów dostawczych i ciężarowych

  • Realizacja ustalonej strategii i budżetów serwisowania ogumienia

  • Kierowanie pracą podległego zespołu pracowników

  • Kontakty z użytkownikami pojazdów, serwisami ogumienia

  • Koordynowanie działań zlecanych na ogumieniu pojazdów

  • Negocjacje z dostawcami opon i usług

  • Analizowanie trendów rynku i przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze eksploatacji ogumienia pojazdów dostawczych i ciężarowych

  • Umiejętność dążenia do wyznaczonych celów i samodzielność w działaniu

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy i eksploatacji opon

  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • Komunikatywność i umiejętności budowania relacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu

  • Zaangażowanie i nastawienie na rozwój

  • Bardzo dobra znajomości MS Excel

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Pakiet medyczny, niezbędne narzędzia pracy

  • Współpraca w zgranym zespole w rozwijających się strukturach

  • Praca pełna wyzwań i dająca możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

Klient Pracuj.pl

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży motoryzacyjnej /automotive, działającej na rynku krajowym. W związku z rozwojem struktury aktualnie nasz Klient poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy