Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Eksportu

TREC NUTRITION

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • realizacja planów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej

  • prowadzenie prezentacji produktowych

  • współpraca z działem logistyki i marketingu

  • stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka obcego ( angielskiego lub niemiecki lub rosyjski ) w mowie i piśmie

  • predyspozycje handlowe

  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej - łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność samodzielnego działania - bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność wyznaczania celów sobie oraz motywacja i konsekwencja w ich realizacji

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zdobywanie międzynarodowego doświadczenia

  • możliwość rozwoju

  • bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy

  • dużą ilość wyzwań, możliwość samorealizacji zawodowej i satysfakcje z pracy

TREC Nutrition - renomowany producent suplementów diety i akcesoriów sportowych, marka obecna na rynku międzynarodowym od 20 lat. W związku z rozwojem zespołu design poszukujemy grafika komputerowego z doswiadczeniem w edycji/łamaniu tekstu oraz przygotowywaniu materiałów do druku.

Przewiń do profilu firmy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie sieci sprzedaży, pozyskiwanie klientów, koordynacje działań handlowych i marketingowych a w szczególności za realizacje sprzedaży i rozwoju oraz budowanie wizerunku firmy.