Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. Funduszy Inwestycyjnych

Opoka TFI S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi,

  • obsługa operacyjna funduszy inwestycyjnych zamkniętych,

  • sporządzanie i weryfikacja dokumentów związanych z funkcjonowaniem statutowych organów funduszy,

  • bieżąca współpraca z organami nadzorczymi rynku kapitałowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe lub prawne),

  • znajomość zagadnień prawnych, księgowych i operacyjnych związanych z funduszami zamkniętymi,

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w towarzystwie funduszy inwestycyjnych, banku depozytariuszu, lub spółce obsługującej fundusze inwestycyjne,

  • cechy osobowościowe: samodzielność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie,

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • możliwość wdrażania i realizowania własnych pomysłów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Od 14 lat patrzymy na rynki jak prywatny inwestor. Jesteśmy niezależnym polskim TFI zarządzającym funduszami zamkniętymi dla zamożnych osób. Działamy efektywnie, naszym najważniejszym celem są wysokiej jakości wyniki inwestycyjne. Chcemy je osiągać niezależnie od koniunktury rynkowej.

www.opokatfi.pl

Przewiń do profilu firmy