Menadżer ds. Handlu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP Clean Partner Sp. z o.o.
    ogólnopolska firma specjalizująca się w świadczeniu usług czystościowo-porządkowych
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice
    DP/03/01/2019

    Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i dużą energią, których cechuje pozytywne myślenie i podejście do życia z bagażem wiedzy i doświadczenia, dlatego odnosimy wspólny sukces, dołącz do naszego zespołu i zostań jego współtwórcą …

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za rozbudowywanie portfela nowych klientów Grupy DGP poprzez samodzielne pozyskiwanie kontraktów.

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne prowadzenie postępowań przetargowych z zakresu PZP oraz postępowań regulaminowych,
    • tworzenie dokumentacji ofertowej, sporządzanie kalkulacji cenowych, przeprowadzanie audytów obiektów pod kątem wyceny,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • współpraca z innymi działami firmy oraz budowanie relacji na różnych poziomach organizacji,
    • realizacja indywidualnych planów sprzedaży,
    • sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań handlowych w CRM.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • znajomość Prawa Zamówień Publicznych oraz doświadczenie w prowadzeniu postępowań przetargowych,
    • doświadczenie w sprzedaży usług w tym mile widziane doświadczenie w usługach czystościowo – porządkowych,
    • wysoko rozwinięte umiejętności budowania długotrwałych relacji,
    • znajomość lokalnego rynku średnich i dużych przedsiębiorstw,
    • terminowość oraz samodzielność w realizacji zadań,
    • dyspozycyjność,
    • biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B.

    Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

    • pracę w Grupie Kapitałowej Firm, będących liderem na rynku usług dla biznesu,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia podczas prowadzonych projektów,
    • udział w konkursach (w ramach nagród wyjazdy krajowe i zagraniczne),
    • możliwość przystąpienia do pakietu Multisport,
    • partnerskie relacje w zespole,
    • atrakcyjne warunki pracy,
    • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV   (z podaniem numeru referencyjnego DP/03/01/2019)
    wraz z rozpisanym zakresem obowiązków i klauzulą o ochronie danych osobowych jak poniżej.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dopisanie klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

    Prosimy o dołączenie  klauzuli o ochronie danych osobowych: „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby DGP Dozorbud Sp. z o.o. w Legnicy na ul. N.M. Panny 5e przetwarzał moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.