Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer ds. inwestycji i projektów

Glen Dimplex Polska sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu dokumentacji technicznej

  • Tworzenie materiałów przetargowych

  • Dobór urządzeń i przygotowanie projektów dla inwestycji

  • Nadzór nad procesem realizacji prac inwestycyjnych

  • Przygotowywanie raportów/zestawień realizowanych projektów i inwestycji

  • Opieka nad biurami projektowymi

  • Obsługa klienta, dbanie o relacje z kluczowymi klientami

  • Ścisła współpraca z działem handlowym firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office i AutoCad

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie- min. B1

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętności analityczne, sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Mobilność (prawo jazdy kat. B)

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjne narzędzia pracy oraz samochód służbowy

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Dodatkowe informacje

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami