Logo Pracuj.pl

Menadżer ds. inwestycji i remontów

TARGI KIELCE S.A.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

TARGI KIELCE S.A.

Zakładowa 1

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych
  • przygotowywanie projektów rocznych planów wydatków oraz dokonywanie bieżącej analizy ich realizacji
  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie procedur przetargowych
  • przygotowywanie inwestycji i remontów, umów na realizację oraz ich rozliczenie
  • poszukiwanie dostawców / wykonawców usług, nadzór nad ich pracą oraz pełna kontrola jakości świadczonych usług
  • dokonywanie odbiorów oraz przekazywanie do eksploatacji zakończonych inwestycji i remontów
  • przygotowywanie informacji okresowych i rocznych z realizacji inwestycji i remontów
  • przygotowywanie i udział w przeglądach gwarancyjnych oraz okresowych obiektów budowlanych
  • nadzorowanie stanu sprawności technicznej i eksploatacyjnej wszystkich obiektów, urządzeń i instalacji
  • prowadzenie dokumentacji remontowo – inwestycyjnej
  • doradztwo techniczne w każdym prowadzonym projekcie w firmie
  • ścisła współpraca z poziomem członków zarządu spółki
  • kontakt i współpraca z instytucjami publicznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunki techniczne
  • 15-sto letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność sporządzania kosztorysów oraz sprawdzania i weryfikacji kosztorysów przedstawionych przez wykonawców
  • znajomość bieżących przepisów prawa budowlanego i pozostałych przepisów techniczno-budowlanych
  • umiejętność formułowania pism na tematy związane ze stanem technicznym obiektów
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego reagowania na pojawiające się problemy oraz samodzielnego podejmowania decyzji
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym – mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie u jednego z liderów branży o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę ciekawą i pełną wyzwań
  • świadczenia w ramach pakietu socjalnego
  • pracowniczy program emerytalny

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Targi Kielce S.A. to firma z blisko 30 letnią tradycją, specjalizująca się w kompleksowej organizacji imprez wystawienniczych oraz konferencyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Menadżer ds. inwestycji i remontów, Zakładowa 1, Kielce